KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie poligraficzo-reklamowym. Od projektu poprzez realizację druków, reklam czy strony internetowej.

park maszynowy

Posiadamy maszyny drukujące offsetowe, introligatorskie, do druku cyfrowego, wielkoformatowego, studio graficzne oraz duże zaplecze magazynowe.

atrakcyjne ceny

Zdobyte doświadczenie, a także dostosowanie do oczekiwań klienta pozwala nam na wykonywanie usług w konkurencyjnych cenach.

DOŚWIADCZENI PRACownicy

Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie służą radą w doborze najlepszego rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na szybką realizację zleceń.

KRÓTKIE TERMINY

Wiemy jak ważny w poligrafii i reklamie jest termin realizacji. Jesteśmy w stanie zaoferować krótkie terminy realizacji. Można na nas polegać.

Zaangażowanie

Zawsze dostosowujemy się do naszego klienta aby sprostać jego wymaganiom. Potrzeby i życzenia naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Lat
na rynku
Zadowolonych
Klientów
Wydrukowanych
arkuszy
+
Kilogramów zużytej farby

O nas


Firma ELSO istnieje od 2000 r. Od samego początku istnienia rozwijaliśmy jednocześnie trzy główne profile naszej działalności - druk, reklama, strony WWW. Podstawową ideą firmy jest kompleksowa obsługa, przynosząca wiele korzyści dla Klientów.

Stale współpracujemy z agencjami reklamowymi z całej Polski. Oferujemy tani druk w szybkim czasie, elastyczne formy płatności.


Jesteśmy w stanie zaprojektować całościowy wizerunek firmy lub produktu, a potem wykonać wszystkie projekty dla konkretnych zastosowań - np. logo, wizytówki, ulotki, katalogi, banery, kubki, strony WWW - wszystko w jednej firmie, utrzymując przy tym spójny wizerunek wszystkich realizacji.

Zawsze dostosowujemy się do naszego klienta aby sprostać jego wymaganiom. Zachęcamy agencje reklamowe do podjęcia współpracy z naszą drukarnią.
W myśl idei kompleksowej obsługi, potrzeby i życzenia naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Staramy się jak najlepiej wykonać zleconą pracę, dążąc do pełnej satysfakcji naszego Klienta, zarówno pod względem estetyki i jakości, jak również terminu i ceny.

Zdobywając coraz większe doświadczenie i wiedzę, co roku poszerzamy nasz park maszynowy o kolejne nowoczesne i specjalistyczne maszyny.


Posiadamy maszyny drukujące offsetowe, introligatorskie, do druku cyfrowego, studio graficzne oraz duże zaplecze magazynowe.

Poza projektowaniem graficznym dla druku, reklamy i WWW zaj­mu­jemy się również profesjonalnym składem wielo­stronicowych publikacji takich jak książki i czasopisma. Szczególny nacisk stawiamy na estetykę wykonywanych przez nas prac, tak, aby projekty były ładne, ciekawe, logiczne i przejrzyste oraz poprawne językowo.


Nasi wykwalifikowani graficy chętnie służą radą w doborze najlepszego rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów pozwala na szybką realizację zleceń przy jednoczesnym unikaniu błędów.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Odbywamy szkolenia, podnosimy z roku na rok nasze kwalifikacje i umiejętności.

Cenimy również pracę naszych ludzi. Stawiamy na przyjazną atmosferę w firmie, uwieńczoną corocznymi obchodami Dnia Drukarza. Z wielkim szacunkiem podtrzymujemy tradycje drukarskie.


Od sezonu 2011/2012 do 2018/2019 jesteśmy sponsorem zespołu siatkarskiego PlusLigi Kobiet - PTPS Piła. Wspieramy polską siatkówkę!!!

Mamy swój wkład również w pilski żużel. Wspieramy Patryka Dolnego zawodnika Pilskiej Polonii.

Bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, wystawach, wydarzeniach kulturalnych.