Notesy z długopisem w klipsie

Wykonujemy notesy reklamowe z długopisem A4, A5, A6 lub w dowolnym formacie

Oferujemy notesy reklamowe z długopisem w klipsie.

 • Notesy reklamowe z długopisem w klipsie


  Notesy reklamowe z długopisem w klipsie to bardzo praktyczny i pożądany gadżet reklamowy. Jako narzędzie marketingowe notesy z logo firmy idealnie nadają się do promocji twoich produktów lub usług. Twój potencjalny klient będzie miał zawsze pod ręką na swoim biurku namiary do twojej firmy na twoim notesie firmowym. Zarówno indywidualna okładka notesu jak i bloczki notesowe z nadrukiem w środku mogą zawierać dane twojej firmy. Notatki zapisywane przez twojego klienta mogą być przekazywane dalej i naturalną drogą roznoszone dalej wśród klientów twojego klienta. Notatniki firmowe zatem są bardzo praktycznymi produktami promocyjnymi. Notes wraz z długopisem to idealny komplet - niezastąpione na konferencjach, targach, szkoleniach - posłużą dla pracowników twojej firmy lub dla zaproszonych gości, potencjalnych klientów. Notesy wraz z długopisem przydadzą się również w trakcie spotkań biznesowych, do zapisywania zleceń, notatek ze spotkań. Notesy z nadrukiem obok swojej praktycznej funkcji będą wtedy budowały markę twojej firmy, będą przyczyniać się do wzrostu prestiżu twojej firmy. Notesy reklamowe w okładce z długopisem są bardzo prestiżowe i chętnie przyjmowane przez twoich potencjalnych klientów. Reklama twojej firmy może w nienarzucający się sposób trafić bezpośrednio w ręce twojego potencjalnego klienta.

Notes A6 z długopisem w klipsie

Drukarnia

Notes A5 z długopisem w klipsie

Drukarnia

Notes z długopisem w klipsie

Drukarnia
 • Notesy reklamowe z długopisem w klipsie wykonujemy w formacie: A5, A4, A6 lub w dowolnym rozmiarze wg twoich potrzeb. Notatniki A5 są jednak najbardziej popularnym rozmiarem, są wygodne i poręczne. Notesy A4 pomieszczą z kolei więcej treści. Wybór należy do ciebie. Bloczki notesowe wklejamy w okładkę. Okładki najczęściej drukujemy na kartonie lub papierze kredowym 350 g. Na okładce notesu można wydrukować dowolną grafikę lub reklamę twojej firmy. Notesy reklamowe z długopisem otwierane są na bok, bigowane. Okładka ma tył i przód. Okładka notesu z indywidualną grafiką. Notatniki firmowe mogą być z kratką, liniami lub gładkie lub z poddrukiem grafiki. Bloczki notesowe mogą zawierać logo firmy i dane teleadresowe. Ilość kartek w bloczku - 100 kartek. Nasze notesy firmowe są estetyczne, poręczne.

 • Oferujemy szeroki wybór typów i kolorów długopisów. Oferujemy nadruk lub grawer na długopisie państwa logo firmy lub hasła. Długopis osadzony jest w klipsie. Świetnie utrzymuje długopis a zarazem łatwo długopis wyjąć w każdej chwili gdy tylko jest potrzeba zapisania informacji w notatniku.

 • Notesy z logo firmy - niezbędny na targach, spotkaniach biznesowych, konferencjach czy szkoleniach.
 • Notes reklamowy z nadrukiem - sprawdza się jako narzędzie marketingowe!

 • Oferujemy indywidualne projekty, notes z logo firmy. Jeżeli chcesz przygotować swój projekt, prześlij na adres biuro@elso.pl prośbę o przesłanie wymiarów i specyfikacji przygotowania projektu do druku. Jeżeli nie masz swojego projektu notesu, nasi wykwalifikowani graficy chętnie przygotują dla ciebie projekt notesu reklamowego twojej firmy. Notesy firmowe - projekt i druk.

 • Podsumowując: notesy reklamowe to doskonały gadżet reklamowy do podarowania klientom w prezencie, jak również do używania przez pracowników twojej formy. Jest praktyczny i służy jako reklama firmy.
 • Notatniki reklamowe są niezbędne na targach !!! Służą przedstawicielom twojej firmy lub mogą być użytecznym prezentem dla twoich kontrahentów.
 • Notatniki firmowe z długopisem niezastąpione na konferencjach, spotkaniach biznesowych.
 • Notesy z nadrukiem logo firmy to użyteczna reklama twojej firmy.
 • Notatniki reklamowe są praktyczne i użyteczne w każdej firmie.
 • Notatniki reklamowe z okładką świetnie sprawdzą się na targach, jako gadżet reklamowy
 • Zajmujemy się drukiem notesów reklamowych. Sprawdź również naszą pozostałą ofertę:

  Sprawdź również: Notesy w okładce z długopisem

  Zobacz nasze realizacje: Notesy reklamowe, bloczki notesowe, papiery firmowe, listowniki

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00