Notesy i notatniki A5

Notesy i notatniki A5. Firmowe notesy z logo. Notesy z długopisem. Notesy na zamówienie.
 • Notatniki A5


  Najbardziej popularnym i wygodnym rozmiarem notesów jest A5. Oferujemy różnego rodzaju notesy i notatniki A5: bloczki notesowe A5, notatniki reklamowe A5 z okładką, notatniki A5 na spirali, firmowe zeszyty notesowe A5. Produkujemy notesy A5 klejone po 25, 50 lub 100 kartek. Notatniki A5 mogą być w kratkę, linię lub gładkie. Jeżeli nie masz projektu chętnie wykonamy projekt i twój notes będzie dokładnie taki, jaki chcesz i potrzebujesz. Robimy nawet notesy A5 w pięciolinię. Są to indywidualne notesy dla firm. Jesteśmy producentem notesów, więc wykonamy dokładnie taki notes jaki potrzebujesz.

 • Notesy reklamowe A5 z logo


  Notesy reklamowe z nadrukiem logo to bardzo praktyczny i pożądany gadżet reklamowy. Jako narzędzie marketingowe notesy A5 z logo firmy idealnie nadają się do promocji twoich produktów lub usług. Twój potencjalny klient będzie miał zawsze pod ręką na swoim biurku namiary do twojej firmy na twoim notesie firmowym. Zarówno indywidualna okładka notesu jak i bloczki notesowe z nadrukiem w środku mogą zawierać dane twojej firmy. Notatki zapisywane przez twojego klienta mogą być przekazywane dalej i naturalną drogą roznoszone dalej wśród klientów twojego klienta. Notatniki firmowe A5 zatem są bardzo praktycznymi produktami promocyjnymi. Bloczki biurowe z logo firmy przydadzą się nie tylko dla twoich klientów, ale również dla pracowników twojej firmy np. na spotkania biznesowe, na targi, do zapisywania zleceń, pomiarów dla monterów. Notatniki firmowe obok swojej praktycznej funkcji będą wtedy budowały markę twojej firmy, będą przyczyniać się do wzrostu prestiżu twojej firmy.

 • Bloczki notesowe A5 bez okładki


  Notes A5 klejony bez okładki jest najpowszechniejszym narzędziem do wygodnego i szybkiego notowania informacji. Bloczki notesowe A5 standardowo blokujemy po 25, 50 lub 100 kartek. Ilość kartek jest dowolna - możemy blokować indywidualnie wg twoich potrzeb. Nadruk na bloczkach firmowych również jest dowolny. Oferujemy bloczki notesowe A5 w pełnym kolorze, jak również notesy A5 z nadrukiem w jednym lub 2 kolorach. Drukujemy bloczki notesowe A5 na papierze offsetowym 80-90 g. Bloczki notesowe A5 z logo firmy, danymi teleadresowymi mogą być w kratkę, linie lub gładkie. Mogą mieć również delikatną grafikę w tle – jak znak wodny. Bloczki firmowe A5 mogą mieć zaokrąglone narożniki lub cięte na ostro. Jeżeli nie masz swojego projektu notesu, nasi wykwalifikowani graficy chętnie przygotują dla ciebie projekt notesu reklamowego twojej firmy. Notesy firmowe A5- projekt i druk.

 • Notatniki A5 klejone z okładką


  Wykonujemy notesy reklamowe A5 z okładką. Bloczki notesowe A5 wklejamy w okładkę. Okładki najczęściej drukujemy na kartonie lub papierze kredowym 350 g. Na okładce notesu można wydrukować dowolną grafikę lub reklamę twojej firmy. Notesy reklamowe A5 w okładce są bardziej prestiżowe niż bloczki notesowe. Notatniki reklamowe A5 z okładką świetnie sprawdzą się na targach, jako gadżet reklamowy, jako prezent dla twoich klientów. Produkujemy różnego rodzaju notatniki firmowe w okładce – otwierane do góry, otwierane na bok, bigowane, sztancowane z wykrojnika, z okładką dwustronną, z okładką tylko z przodu. Nasze notesy firmowe A5 są estetyczne, poręczne. Notatniki firmowe mogą być z kratką, liniami, gładkie lub z poddrukiem grafiki. Treść, układ i ilość kartek w bloczku jest dowolna. Oferujemy indywidualne projekty, notesy A5 z logo firmy. Polecamy również notesy reklamowe A5 w okładce z długopisem.

 • Notesy A5 na spirali


  Notes spiralowany to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć szybki i pewny dostęp do notatek. Notes na spirali spina kartki notesu, kartki nie odrywają się łatwo i nie gubią. Notesy A5 na spirali z okładką to estetyczny i ładny gadżet reklamowy, a także praktyczne narzędzie niezbędne w biurze, na spotkaniu biznesowym, targach czy konferencji. Notes A5 na spirali z okładką może być świetnym prezentem dla twoich klientów. Oferujemy notesy spiralowane A5 jak również w innych formatach. Możesz wybrać kolor spirali: biały, złoty, czarny, srebrny. Spirala może być umieszczona po długim lub po krótkim boku. Zawartość notesu na spirali może mieć 50 lub 100 kartek. Narożniki mogą być proste lub zaokrąglone.

 • Zajmujemy się drukiem notesów reklamowych. Sprawdź również naszą pozostałą ofertę:

  Notesy z długopisem w klipsie

  Notesy w okładce z długopisem

  Notesy reklamowe

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00