Druki niestandardowe

Oferujemy druki nietypowe wg indywidualnego pomysłu
  • Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej Fifa World Cup 2018 w Rosji. W związku z tym oferujemy wykonanie terminarzu rozgrywek z logo Twojej firmy, z indywidualną szatą graficzną i reklamą Twojej firmy. Terminarz rozgrywek MS 2018 w Rosji może zawierać reklamę Twojej firmy opracowaną przez twoich grafików lub możesz zlecić to nam. Do dyspozycji jest cała powierzchnia formatu 100x210 mm x 2 strony (przód okładki i druga strona). Reszta stron to tabulogram, gdzie kibic może zapisywać wyniki meczów. Terminarz informuje o godzinie, dniu i mieście rozgrywek. Dzięki wkładce - ruchomej części tabulogramu możemy przesuwać się po kolejnych zaplanowanych meczach i sprawdzać datę i miejsce rozgrywek. Pola awansu każdej grupy pozwalają na bieżąco zapisywać zwycięzców i przegranych. W drugiej rundzie kibic również ma możliwość wpisania zwycięskich drużyn z rozgrywek grupowych, które awansowały do kolejnych etapów mundialu Rosja 2018.
  • Terminarz rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce nożnej może stać się doskonałym gadżetem reklamowym Twojej firmy. Na pewno wśród twoich potencjalnych klientów są zapaleni kibice piłki nożnej, którzy ucieszą się z tego gadżetu. Przez okres rozgrywek zapewne codziennie będą mieli w rękach reklamę twojej firmy.
  • Dla Twoich stałych klientów podarowany Terminarz rozgrywek MS 2018 z reklamą Twojej firmy może być świetnym prezentem podtrzymującym współpracę z Twoją firmą. Jako narzędzie marketingowe taki gadżet reklamowy na pewno zwiększy prestiż Twojej firmy i wpisze się w relacje społecznościowe między Tobą a twoimi klientami. Wzmocnić się mogą więzy pomiędzy Tobą a Twoimi klientami, ponieważ wykraczają poza obszar czysto biznesowy, tworzą wieź wspólnoty kibiców i pasjonatów piłki nożnej. To duża wartość, którą możesz zyskać dzięki tabulogramom dla kibiców piłki nożnej.

  • Chętnie podejmujemy się druku również innych niestandardowych produktów.
  • Zapytaj o nasze możliwości.
  • Narysujemy wykrojnik, wysztancujemy w dowolnym kształcie, przytniemy wg twojego życzenia.
  • Chętnie doradzimy, wymyślimy, wycenimy.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00