Notesy reklamowe, firmowe, bloczki

Wykonujemy notesy reklamowe A4, A5, A6 lub w dowolnym formacie
 • Oferujemy różnego rodzaju notatniki reklamowe: bloczki notesowe, notatniki reklamowe z okładką, notatniki na spirali, kartki notesowe w pudełku.

 • Notesy reklamowe z logo


  Notesy reklamowe z nadrukiem logo to bardzo praktyczny i pożądany gadżet reklamowy. Jako narzędzie marketingowe notesy z logo firmy idealnie nadają się do promocji twoich produktów lub usług. Twój potencjalny klient będzie miał zawsze pod ręką na swoim biurku namiary do twojej firmy na twoim notesie firmowym. Zarówno indywidualna okładka notesu jak i bloczki notesowe z nadrukiem w środku mogą zawierać dane twojej firmy. Notatki zapisywane przez twojego klienta mogą być przekazywane dalej i naturalną drogą roznoszone dalej wśród klientów twojego klienta. Notatniki firmowe zatem są bardzo praktycznymi produktami promocyjnymi. Bloczki biurowe z logo firmy przydadzą się nie tylko dla twoich klientów, ale również dla pracowników twojej firmy np. na spotkania biznesowe, na targi, do zapisywania zleceń, pomiarów dla monterów. Notatniki firmowe obok swojej praktycznej funkcji będą wtedy budowały markę twojej firmy, będą przyczyniać się do wzrostu prestiżu twojej firmy.

Notesy w kratkę


Notesy kelnerskie i dla handlowców


Notesy z okładką


 • Bloczki notesowe bez okładki


  Notes klejony bez okładki jest najpowszechniejszym narzędziem do wygodnego i szybkiego notowania informacji. Produkujemy bloczki notesowe bez okładki w klasycznych formatach A4, A5, A6 oraz w dowolnych formatach wg twoich potrzeb. Bloczki notesowe standardowo blokujemy po 25, 50 lub 100 kartek. Ilość kartek jest dowolna - możemy blokować indywidualnie wg twoich potrzeb. Nadruk na bloczkach firmowych również jest dowolny. Oferujemy bloczki notesowe w pełnym kolorze, ale najpopularniejsze są notesy z nadrukiem w jednym lub 2 kolorach. Drukujemy bloczki notesowe na papierze offsetowym 80-90 g. Bloczki notesowe z logo firmy, danymi teleadresowymi mogą być w kratkę, linie lub gładkie. Mogą mieć również delikatną grafikę w tle – jak znak wodny. Bloczki firmowe mogą mieć zaokrąglone narożniki lub cięte na ostro. Jeżeli nie masz swojego projektu notesu, nasi wykwalifikowani graficy chętnie przygotują dla ciebie projekt notesu reklamowego twojej firmy. Notesy firmowe - projekt i druk.

 • Bloczki notesowe do zapisywania wizyt


  Wykonujemy bloczki notesowe do zapisywania wizyt - z polami na datę kolejnej wizyty. Karteczka z taką informacją jest właściwie niezbędna i bardzo pomocna w kontaktach z klientami salonu kosmetycznego, gabinetu stomatologicznego, lekarskiego czy zakładu fryzjerskiego. Nie tylko jest na niej cenna informacja następnej wizyty, ale wręcz klienci sami proszę o taką karteczkę. Karteczka to jednocześnie zawsze reklama twojej firmy, a twój klient zawsze pod ręką ma dane do ciebie. Wykonujemy dowolne bloczki notesowe - dostosowane do twoich potrzeb i działalności. Możemy zaprojektować wygląd rozmieszczenie pól i danych i zaproponować projekt do akceptacji.

 • Notes klejony z okładką


  Wykonujemy notesy reklamowe z okładką A4, A5, A6 lub w dowolnym formacie. Bloczki notesowe wklejamy w okładkę. Okładki najczęściej drukujemy na kartonie lub papierze kredowym 350 g. Na okładce notesu można wydrukować dowolną grafikę lub reklamę twojej firmy. Notesy reklamowe w okładce są bardziej prestiżowe. Notatniki reklamowe z okładką świetnie sprawdzą się na targach, jako gadżet reklamowy, jako prezent dla twoich klientów. Produkujemy różnego rodzaju notatniki firmowe w okładce – otwierane do góry, otwierane na bok, bigowane, sztancowane z wykrojnika, z okładką dwustronną, z okładką tylko z przodu. Nasze notesy firmowe są estetyczne, poręczne. Notatniki firmowe mogą być z kratką, liniami, gładkie lub z poddrukiem grafiki. Treść, układ i ilość kartek w bloczku jest dowolna. Oferujemy indywidualne projekty, notes z logo firmy. Na tej stronie przedstawiliśmy różnego rodzaju notesy w okładce, polecamy również notesy reklamowe w okładce z długopisem.

 • Notes na spirali


  Notes spiralowany to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć szybki i pewny dostęp do notatek. Notes na spirali spina kartki notesu, kartki nie odrywają się łatwo i nie gubią. Notes na spirali z okładką to estetyczny i ładny gadżet reklamowy, a także praktyczne narzędzie niezbędne w biurze, na spotkaniu biznesowym, targach czy konferencji. Notes na spirali z okładką może być świetnym prezentem dla twoich klientów. Oferujemy notesy spiralowane A4, A5, A6, DL. Możesz wybrać kolor spirali: biały, złoty, czarny, srebrny. Spirala może być umieszczona po długim lub po krótkim boku. Zawartość notesu na spirali może mieć 50 lub 100 kartek. Narożniki mogą być proste lub zaokrąglone.

 • Kartki notesowe w pudełku


  Produkujemy również małe kwadratowe kartki notesowe nie blokowane, wkładane w kartonik – kartki notesowe w pudełku. Karteczki czy też notesiki w kartoniku mogą być zadrukowane w dowolnych kolorach. Najczęściej na karteczkach reklamowych umieszcza się logo i adres twojej firmy. Karteczki do pisania w pudełku są poręczne i niezbędne w pracy w biurze. Służą do szybkiego zapisywania krótkich i ważnych notatek. Służą także jako przypominajki położone na biurku. Pudełko dla kartek notesowych sztancowane jest z wykrojnika. Są to kartoniki drukowane w pełnym kolorze – dowolną grafiką – reklamą twojej firmy. Pudełko z karteczkami do pisania może też być prezentem dla twoich klientów. Twój kontrahent będzie miał wtedy zawsze pod ręką na swoim biurku namiary do twojej firmy. Ułatwia to kontakt między tobą a twoimi klientami.

 • Notatnik z logo firmy - niezbędny na targach, spotkaniach biznesowych, konferencjach czy szkoleniach.
 • Notes reklamowy - sprawdza się jako narzędzie marketingowe!

 • Podsumowując - notatniki reklamowe są niezbędne na targach !!! Służą przedstawicielom twojej firmy lub mogą być użytecznym prezentem dla twoich kontrahentów.
 • Notatniki firmowe są niezastąpione na konferencjach, spotkaniach biznesowych.
 • Bloczki notesowe są niezastąpione w pracy w biurze !!!
 • Notesy reklamowe to doskonały gadżet reklamowy do podarowania klientom w prezencie. Jest praktyczny i służy jako reklama firmy.
 • Notes - druk reklamy twojej firmy.

 • Oferujemy również różnego rodzaju druki i bloczki reklamowe - na papierze offsetowym lub samokopiującym.
 • Oferujemy: papier do faktur, papier do ofert, listowniki, papier do drukarek z logo firmy, bloczki reklamowe, notesy z logo, notesy z nadrukiem, papiery i wkłady do segregatorów dziurkowane.
 • Papiery dla banków - listy personalizowane, dokumenty bankowe. Listowniki bankowe.
 • Zajmujemy się drukiem notesów reklamowych. Sprawdź również naszą pozostałą ofertę:

  Notesy z długopisem w klipsie

  Notesy w okładce z długopisem

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę! tel. 67 214 80 00